Semantik SEO Çalışması Hizmeti

Semantik SEO çalışması ile işinizi büyütün

Veriye Dayalı SEO

Iron Goo ekibi için SEO, bir siteye optimizasyon çalışması yapmaktan daha fazlasıdır. Bizimle iş yapmaya karar veren firmalar müttefikimiz haline gelir. Müşterilerimize web sitelerinin organik ziyaretçilerini ve dönüşüm oranlarını arttırmak için veriye dayalı önerilerde bulunuyoruz. SEO ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, çeşitli sektörlerde yeterli deneyime sahiptir.

İşinizi Üstel Büyüten SEO Hizmeti

SEO çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken yüzlerce faktör vardır. Iron Goo firması, başarılı SEO kampanyası için gerekli çalışmaları yaparken, tüm ayrıntılara dikkat eder. Anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu ve veri analizi, uyguladığımız metodolojinin temelidir.

Site içi SEO

Sayfalarınızı doğru anahtar kelimelere göre optimize etmek, varlıkları özellikleri ile belirlemek ve diğer varlıklarla ilişkilendirmek semantik SEO’nun temelidir.

Site Dışı SEO

Site dışı SEO çalışmasında zararlı linkleri temizliyoruz, backlink profilinizi geliştirerek sıralamalarınızı iyileştiriyoruz. Sitenizin otoritesini yükseltmek için çalışmalar yapıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Detaylı anahtar kelime araştırması yapmak, SEO çalışmasının temel bir parçasıdır. Sadece anahtar kelimelere odaklanmak yerine, varlıklara da odaklanıyoruz.

Yerel SEO

Eğer sadece belirli bir bölgede hizmet sunuyorsanız yerel SEO stratejisi ile bölgenizdeki potansiyel müşterilerin işletmenizi kolayca bulmasına yardımcı olun.

Teknik SEO

Sitenizdeki teknik sorunları ortadan kaldırarak ve kullanılabilirliği iyileştirerek arama motorlarının sayfalarınızı etkili bir şekilde tarayabilmesini sağlıyoruz.

Detaylı Rapor

Sitenizin nasıl performans sergilediğini göstermek için size yapılan çalışmalarla ilgili düzenli olarak ayrıntılı rapor sunuyoruz ve yeni önerilerde bulunuyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyor

Cem Keklik

Nurtuba

Becerikli ve azimli Iron Goo ekibi ile çalışmaya başladıktan sonra organik trafik ile hem satışlarımızı hem de kazançlarımızı birkaç kat arttırdık.

Kadir Can Kırkoyun

Scode

Neredeyse imkansız hedefimize Iron Goo sayesinde ulaştık. Kısa süre içinde yaklaşık 300,000 kullanıcı kazandık, kazançlarımız %2500 arttı.

Onur Yaman

YedekParca

Iron Goo iş dünyasını içgüdüsel olarak anlayan ajanstır. 3 ay içinde oldukça rekabetli sektörde başarıya ulaşmamıza yardım etti.

SEO – En Etkili Pazarlama Yöntemlerinden Biridir

SEO uzmanları yıllar boyunca kazandıkları bilgi ve deneyimler sayesinde arama motorlarının nasıl çalıştığını ve en çok trafik sağlayan içeriklerin nasıl oluşturulduğunu bilirler.

Sitenizdeki kritik sorunları keşfetmek ve organik trafiğinizi arttırmak için ayrıntılı analiz yapacağız. Bu, kullanıcı deneyimini, dönüşüm hunilerini ve site haritaları, şema, JavaScript, URL yapısı ve diğer teknik öğeleri incelemeyi içerir.

Dijital strateji ve arama motoru optimizasyonuna veri odaklı bilimsel yaklaşıma odaklanıyoruz. Sitenizin durumunu devamlı değerlendirmek için gelişmiş araçları kullanıyoruz.

Arama motorlarının patentleri ve teknik incelemeler konusunda yılların deneyimine ve derin araştırmalarına dayanan SEO hizmetine etik ve etkili yaklaşım izliyoruz. Sunduğumuz SEO hizmeti şunları içerir:

  • Ayrıntılı SEO analiz ve öneriler
  • Anahtar kelime araştırması
  • Backlink inşası
  • SEO ve dijital pazarlama eğitimi
  • Yerel SEO çalışması
  • İşletmeler için blog danışmanlığı
  • Dönüşüm oranı optimizasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir?

SEO veya arama motoru optimizasyonu, belirlenen optimizasyon stratejilerini ve etkili teknikleri kullanarak web sitesinin veya web sayfasının kullanıcılar ve arama motorları için geliştirilmesi sürecidir.

SEO Neden Önemlidir?

Hedef kitleniz internette aradıkları bilgiyi bulmak için arama motorlarına bağımlıdır ve SEO, web sitenizin trafiğini arttırmak için arama motorlarında güven oluşturan bir çalışmadır.

SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

SEO, değişimleri aydan aya ve yıldan yıla ölçen uzun vadeli bir stratejidir, bu nedenle yapılan çalışmanın etkisini görmek için birkaç ay sabırlı olmanız gerekmektedir.

SEO Çalışması Ne Tür Siteler için Uygundur?

Kişisel bloglar veya hobi amaçlı oluşturulan siteler için SEO hizmeti önerilmez, çünkü çoğu durumda bu pek de kazançlı karar olmayacaktır. SEO hizmeti genellikle e-ticaret ve kurumsal siteler için uygundur. Ayrıca yüksek trafikle reklamlardan gelir elde etmek için oluşturulan siteler için de SEO hizmeti almak mantıklı karar olabilir.

SEO Teklifi İsteyin

Tüm web sitelerinin durumu aynı olamaz, bu nedenle her site için özel SEO stratejisinin geliştirilmesi gerekmektedir. Siz de kendi siteniz için SEO teklifi isteyebilirsiniz.

SEO fiyat teklifi